Te góry to 7 cud świata - wyjazdy Nepal

Dlaczego to właśnie nasze biuro powinieneś wybrać na wyjazdy Nepal? Zapoznaj się z opiniami naszych klientów, a to pytanie pozostanie tylko formalnością. Inne sytuacje, jakie sprawdzisz w Nepalu zaskoczą cię i wpędzą w zachwyt. Pomimo obciążenia tworzą oni bez problemu na szczyty górskie, bardzo często nawet szybciej niż turyści. Do wyboru będą Państwo mieli dużo dobrych tras wycieczek, które przez masa lat byliśmy. Zdobądź szczyt, wypróbuj trekking Nepal i po raz pierwszy spaceru po Nepalu wśród skał i swej ludności.

Magdalena KXC: trekking Nepal od zawsze był dla mnie marzeniem nie do spełnienia. Zwyczajnie brakowało mi odwagi na tak dużą podróż. Na szczęście biuro trekking Nepal organizuje wyjazdy Nepal, dzięki którym nie tylko mogłam zrealizować marzenie, lecz rozwinąć swoją pasję, jaka jest trekking Nepal.

Piotrek i Ania. Wybraliśmy wyjazdy Nepal na trekking Nepal jako nasza alternatywę na podróż poślubna. Oboje kochamy trekking Nepal, a te wyjazdy Nepal przynoszą nam wiele radości i dają nam okazję na wspólnie spędzony czas, świetnie się bawiąc.

Zacznimy razem trekking

Jarek. Jestem samotnikiem, kocham góry i samotne podróże. Odkąd poznałem, czym jest trekking Nepal nie wyobrażam sobie już innego sposobu na wakacje. Wyjazdy Nepal z tym biurem podróży dają pewność, ze wszytko przebiegnie zgodnie z planem i bezpiecznie spędzę czas urlopu. 

Beata:, Jeśli  trekking Nepal to tylko i wyłącznie wyjazdy Nepal z tym biurem, lepszego nie znalazłem i nie znajdę. POLECAM!

Nasi klienci

Pierwszy raz w Himalajach ale na pewno nie ostatni! Najlepsze biuro turystyczne Nepal w Polsce

Kinga Nowak

Zdobywanie regionu Annapurna rozpocząłem z Tą firmą już 7 lat temu i co roku spotykamy się w Nepalu!

Wojtek Kowalski

Dlaczego trekking w Nepalu? Najwyższe góry, cudowni ludzie, wyjątkowa firma!

Kasper Walczak

Mount Everest jest naprawdę ogromny! Chciałam go zobaczyć już jako nastolatek ale dopiero po 15 latach udało mi się spełnić to marzenie.

Eliza Dudek

Nepal na Youtube

Kontakt: Nepal Trekking

Kontakt z nami

Zadzwoń do nas

Nepal 

+48 789 654 321

Godzina pracy

Pon-pt

08:00 am – 17:00 pm

Sob

06:00 am – 11:30 pm

Linki 

Mapa