Wyjazdy do Nepal dla dwojga

Trekking Nepal, jaki poznasz dzięki naszym podróżom nieco odbiega od tego, co już znasz, jesteśmy pewni, że nasza wersja cię zachwyci. Długoletnie doświadczenie, jakie dały nam wyjazdy Nepal, pozwala nam na stworzenie swoich udoskonalonych wersji wycieczek. Dzięki nam nie tylko będziesz miał czas na wielogodzinny trekking Nepal, ale również na wypoczynek w pięknych miejscach oraz zwiedzanie tego urokliwego kraju.

Wyjazdy Nepal z naszym biurem za każdym razem niosą w sobie coś nowego, możesz być pewny, że żadna podróż nie będzie taka sama.  Jeśli chodzi o sam trekking Nepal, zapewniamy ci odpowiedni sprzęt najnowszej generacji, dzięki któremu trekking Nepal będzie czystą przyjemnością. Gwarantujemy również pełnowartościowe posiłki.  Przez cały czas będziesz miał bezpośredni kontakt z przewodnikiem, który pomoże ci we wszystkim, gdy zajedzie taka potrzeba oraz objaśni wszystkie nurtujące cię kwestie. Będziesz również mógł w każdej chwili skontaktować się z naszym biurem poprzez rozmowę telefoniczną, nasi konsultanci zrobią wszystko, aby ci udzielić pomocy/ porady.

Region Trekking Nepal Everest, inaczej Solu Khumbu, dany istnieje we dalekiej części Nepalu, jest bardziej znany jako miejsce, w jakim pojawiało się tajemnicze Yeti. Nie czekaj, nie pozwól, by twoje marzenia się nie spełniły. Jak wiadomo w większości zawsze jest szybko, dlatego coraz dużo swoich użytkowników przyjmuje się na uwagi grupowe. Nasze przedsiębiorstwo już z 15 lat z powodzeniem organizuje wyjazdy Nepal, z jakich klienci są bardzo nasyceni oraz z przyjemnością wracają do nas po następną porcję wrażeń.

Nasi klienci

Pierwszy raz w Himalajach ale na pewno nie ostatni! Najlepsze biuro turystyczne Nepal w Polsce

Kinga Nowak

Zdobywanie regionu Annapurna rozpocząłem z Tą firmą już 7 lat temu i co roku spotykamy się w Nepalu!

Wojtek Kowalski

Dlaczego trekking w Nepalu? Najwyższe góry, cudowni ludzie, wyjątkowa firma!

Kasper Walczak

Mount Everest jest naprawdę ogromny! Chciałam go zobaczyć już jako nastolatek ale dopiero po 15 latach udało mi się spełnić to marzenie.

Eliza Dudek

Nepal na Youtube

Kontakt: Nepal Trekking

Kontakt z nami

Zadzwoń do nas

Nepal 

+48 789 654 321

Godzina pracy

Pon-pt

08:00 am – 17:00 pm

Sob

06:00 am – 11:30 pm

Linki 

Mapa