Cel Nepal - później trekking

Jesteś zainteresowany nasza oferta? Przyjdź i dowiedz się więcej! Zapraszamy Cię do naszego biura przy ulicy Kolczastej 123, które jest czynne  przez sześć dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku czekamy na Ciebie w godzinach 9: 30-17: 30 natomiast w sobotę w godzinach 9:30-13:30.

Możesz również dowiedzieć się wszystkiego oraz zarezerwować wyjazdy Nepal na trekking Nepal telefonicznie bądź drogą e-mailową. Nasz numer telefonu to: 652638262 natomiast adres mail: trekking Nepal @ wyjazdy Nepal. Prosimy byś w tytule wiadomości wpisał hasło: trekking Nepal lub wyjazdy Nepal.

Przejdź na piękniejsza stronę życia, po której wyjazdy Nepal są na porządku dziennym. Zaufaj naszym przewodnikom, a sam się przekonasz jak wspaniały i zadziwiający może być świat. A może by tak rzucić wszytko i jechać do Nepalu? Z nami Ci sie to opłaci. Koniecznie wpadnij do naszego biura i poznaj aktualne hity cenowe. Trekking Nepal i wyjazdy Nepal to pewność, że z naszym biurem nic przykrego cię nie spotka.

Jednak w obecnym teraz okresie zakwitają rododendrony, których wysokość nierzadko ma nawet dziesięć metrów. Nepal skupia się często z trekking Nepal, ale oprócz wspinaczki w Himalaje oferujemy atrakcje turystyczne i eleganckie. Trekking Nepal pomoże ci osiągnąć dobrą formę, a widoki zaprą ci dech w piesiach. Trekking Nepal i wyjazdy Nepal to niesamowity wpływ na zagospodarowanie czasu.

Nasi klienci

Pierwszy raz w Himalajach ale na pewno nie ostatni! Najlepsze biuro turystyczne Nepal w Polsce

Kinga Nowak

Zdobywanie regionu Annapurna rozpocząłem z Tą firmą już 7 lat temu i co roku spotykamy się w Nepalu!

Wojtek Kowalski

Dlaczego trekking w Nepalu? Najwyższe góry, cudowni ludzie, wyjątkowa firma!

Kasper Walczak

Mount Everest jest naprawdę ogromny! Chciałam go zobaczyć już jako nastolatek ale dopiero po 15 latach udało mi się spełnić to marzenie.

Eliza Dudek

Nepal na Youtube

Kontakt: Nepal Trekking

Kontakt z nami

Zadzwoń do nas

Nepal 

+48 789 654 321

Godzina pracy

Pon-pt

08:00 am – 17:00 pm

Sob

06:00 am – 11:30 pm

Linki 

Mapa